Planujecie ślub? To czas na wizytę u jubilera

 
By 13 lutego 2014
SHARE :
TAGGED :

Ślub to dla wielu ludzi najpiękniejszy moment w życiu. Dlatego oprawa tej uroczystości również musi być wyjątkowa. Wszystko zaczyna się u jubilera i przez cały okres przygotowań, narzeczeni wciąż do niego zaglądają.

Wszystko zaczyna się od pierścionka zaręczynowego. To on jest sprawcą całego zamieszania. Przyjęty przez kobietę oznacza rychły ślub. Jednak w pierwszej kolejności jest właśnie pierścionek. Jego wybór jest zazwyczaj bardzo trudny i co najważniejsze poprzedzony tygodniami rozmyślań. Po dokonaniu decyzji o oświadczynach, mężczyzna zaczyna zwracać uwagę na gust swojej wybranki. Dzięki temu może szybciej określić rodzaj pierścionka, którego potrzebuje. Wystarczy kilka informacji, żeby dobry jubiler dobrał pierścionek odpowiedni dla kobiety, którą jego klient wybrał na przyszłą żonę. Radość z trafnego wyboru jest niesamowita, więc warto się postarać żeby pierścionek spełniał te wymagania.

Przygotowania ruszają pełną parą

Po zaręczynach przychodzi etap przygotowań do ślubu. To jeden z najbardziej stresujących okresów w życiu człowieka. Oczekiwanie na wielki dzień, jest przerywane ciągłym stresem związanym z przygotowaniem perfekcyjnej ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Jednym z najważniejszych punktów podczas tych przygotowań jest oczywiście wybór obrączek. Chociaż wydaje się, że nie ma prostszego zadania, to właśnie wtedy dochodzi do pierwszej wymiany poglądów między przyszłymi małżonkami. Wszystkie inne sprawy są wybierane na jeden dzień. Tymczasem obrączki są wybierane na całe życie.

Dlatego w hierarchii ważności wybór obrączek jest najważniejszy spośród wszystkich etapów przygotowań. Trzeba wówczas określić swoje upodobania. Poza tym, trzeba pamiętać, że obrączki powinny być mocne, chociaż naprawa biżuterii w Warszawie nie jest obecnie niczym trudnym. Jednak lepiej cieszyć się nią jak najdłużej po ślubie, bez konieczności renowacji. Dlatego obrączki ślubne wybiera się długo, podczas kilku spotkań z jubilerem. Ostatnie spotkanie odbywa się nawet kilka dni przed ślubem, kiedy to trzeba dopasować rozmiar obrączki do mniejszego rozmiaru, szczuplejącej ze stresu panny młodej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
THE AUTHOR
RELATED
 
Add Comment