Pytania, które należy zadać przed wynajęciem agencji ochrony

 
By 27 lutego 2014
SHARE :
TAGGED :

Większość właścicieli firm, którzy szukają dla niej ochrony, po prostu chce wiedzieć, ile ich to będzie kosztować. Niestety, koszt jest tylko jednym z czynników, który należy wziąć pod uwagę zatrudniając agencję ochroniarską. Przede wszystkich trzeba dobrze wiedzieć, czego potrzebuje placówka usługowa, taka jak twoja. Stare i słynne powiedzenie „Masz za co płacisz”, nigdy nie było bardziej aktualne niż teraz. Szczególnie pod względem wynajmu agencji ochroniarskich, oferujących najniższe ceny na rynku. Kiedy godzisz się na skorzystanie z propozycji najtańszego oferenta, godzisz się na niski poziom ochrony, a czasami jej całkowity brak. Jednym słowem – szukasz kłopotów, płacąc za to.

Jakiej ochrony szukać

Jeśli nie chcesz inwestować w bezpieczeństwo swojej firmy, to nie ma sensu korzystanie z tanich ofert. Musisz mieć świadomość że niskie stawi nie biorą się znikąd. Są podyktowane pewnymi ograniczeniami w ofercie, które już na starcie powinny dyskwalifikować konkretną firmę z twojego rankingu usług. Właśnie dlatego naprawdę uważnie trzeba przyjrzeć się wszystkim firmom, z których zamierzasz wyłonić zwycięzcę. Czasami różnice w cenie nie będą duże, ale poziom usług będzie diametralnie się od siebie różnił.

O co pytać firmę ochroniarską?

tajny-ochroniarzPrzedstawiamy bardzo ważne pytania, które trzeba zadać przed podpisaniem umowy na najniższą ofertę cenową. Jakie przeszkolenie oraz jakie uprawnienia posiadają zatrudniania ochroniarze? Czy ich doświadczenie jest zweryfikowane i mogą je potwierdzić referencjami od poprzednich pracowników? Czy osoby, które będą chroniły twój obiekt mają pozwolenie na noszenie broni? W jakim najkrótszym czasie grupa interwencyjna może przyjechać na wezwanie alarmowe. Czy w każdym miesiącu są jakieś darmowe interwencje i jak często odbywa się przegląd instalacji alarmowej? Czy przeglądy są płatne? Jakie samochody znajdują się na wyposażeniu agencji, oraz jaką liczbą pracowników dysponuje? Przez kogo są nadzorowane zmiany, oraz czy pracownicy mają pewne i niezawodne połączenie z policją i innymi służbami? Czy ochroniarze mają przeszkolenie z pierwszej pomocy i są gotowi nieść pomoc potrzebującym?

Pomocne informacje przy udzielaniu na powyższe pytania znajdziesz w serwisie:

http://www.inwemer.pl/oferta/ochrona-osob-i-mienia/instalowanie-i-monitorowanie-sys-alarmowych

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
THE AUTHOR
RELATED
 
Add Comment