Bon podarunkowy jako prezent na Boże Narodzenie?

 
By 29 listopada 2016
SHARE :
TAGGED :

Przy dobieraniu prezentów bożonarodzeniowych można popełnić wiele błędów. Kupić bluzkę w złym rozmiarze lub kolorze, wybrać niepodobające się obdarowywanej osobie perfumy albo zdecydować się na kolejną, nudną figurkę aniołka.

Do niedawna stresu związanego z kupowaniem prezentów nie dało się uniknąć. Każdy przez to przechodził odnosząc mniejsze lub większe porażki i sukcesy.

Rozwiązanie problemu prezentów na Boże Narodzenie

Jest nim bon podarunkowy. To niewielki kupon, którym można zapłacić za zakupy w wybranym sklepie. Płaci się nim w kasie wykorzystując znajdujący się na nim limit. Jest to swoista karta kredytowa z ograniczonymi środkami. To jaka będzie jego kwota uzależnione jest jedynie od nas. W sklepach dostępne są bony pięćdziesiąci, stu a nawet pięćsetzłotowe.

Ten prezent na Boże Narodzenie  to rozwiązanie dla każdego kto nie ma pojęcia jaki prezent kupić i boi się popełnienia błędu. Decydując się na to rozwiązanie nie trzeba obawiać się nudy. Obecnie większość sklepów odzieżowych, perfumerii i drogerii wydaje takie bony. Tego typu podarunek jest znacznie bardziej stosowny niż gotówka a jednocześnie pozwala obdarowywanej osobie na wybranie tego co najlepsze.

Warto wspomnieć, że bony podarunkowe coraz częściej wydają również popularne restauracje. Świetnym rozwiązaniem jest również bon na wyjazd do hotelu czy na zabiegi spa. Oczywiście tego typu prezent nie należy do tanich, ale jest jedynym w swoim rodzaju. O takim prezencie nikt nie zapomni jak o tandetnym krawacie czy tanich perfumach.

Czas realizacji bonu jest najczęściej dokładnie określony

Jest to w większości przypadków około sześć miesięcy. Tego typu prezent przeznaczony jest dla każdego ze względu na szeroką rozpiętość cenową. Pozwala zaoszczędzić wiele czasu i nerwów ziarnowych w sklepach podczas wybierania podarunku.  Co prawda na polskim rynku jest to wciąż nowość, ale prawdopodobnie za jakiś czas zostanie zauważony przez masy ze względu na swoją unikalność.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
THE AUTHOR
RELATED
 
Add Comment