Jakie prezenty kupić dla mamy?

 
By 28 listopada 2016
SHARE :
TAGGED :

Matka jest tylko jedna i nie można temu zaprzeczyć. Ta kobieta opiekowała się nami najpierw przez dziewięć miesięcy naszego życia, aby potem doglądać naszego rozwoju w dorosłość. Za taką opiekę prawdopodobnie nigdy nie będziemy w stanie się odpłacić, niemniej zawsze możemy wręczyć prezenty dla mamy na znak, że dziękujemy i pamiętamy za jej dobroć. Co jednak wybrać?

Zero sztampowych prezentów!

Kupowanie kwiatków oraz laurki są strasznie passe. Zamiast kolejnego kwiatka oraz życzeń w stylu wszystkiego najlepszego z okazji dnia matki, mamo… może warto nieco się postarać i znaleźć prezent godny twojej mamy?

Załóżmy, że twoja mama ma już 50 lat. To nie jest wiek, kiedy biegnie się do sklepu i z powrotem bez zadyszki. Problemy zdrowotne już zaczynają się ujawniać, jak choćby zbyt wysoki cholesterol. Dlatego rozwiązaniem mogą być prezenty dla mamy w postaci suplementu diety wspierającego zdrowie. Jeśli mam problemy z pamięcią i koncentracją, lecytyna albo magnez będą na miejscu. Jeśli natomiast narzeka na korzonki, maść końska albo wyciąg z ziół na bazie spirytusu będzie polecany.

Przyniesienie ulgi fizycznej mamie jest znacznie lepszym pomysłem, niż laurki. Te drugie są miłe, lecz to wyraźnie odczuwalna poprawa życia sprawia, że mamy doceniają bardziej prezenty.

Również prezenty dla mamy w postaci przedmiotu pomagającego im realizować ich pasję na pewno będą dobrym pomysłem. Dajmy na to, że twoja mam uprawia ogród. Na pewno przyjemnie jej będzie otrzymać jakąś nową sadzonkę albo zestaw narzędzi potrzebnych do pracy przy grządkach.

Oczywiście jeśli z jakiegoś powodu nie możesz sobie pozwolić na kupno prezentów dla mamy, zawsze możesz po prostu szczerze i oryginalnie złożyć jej życzenia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
THE AUTHOR
RELATED
 
Add Comment