Korzystanie z usług zewnętrznych firm porządkowych

 
By 16 czerwca 2015
SHARE :
TAGGED :

Problemem wielu polskich firm, ale też instytucji jest zapewnienie odpowiedniego poziomu higieny i czystości w zajmowanych obiektach. Oczywiście naturalnym rozwiązaniem wydaje się być zatrudnienie dodatkowych pracowników, którym powierzone zostanie to zadanie, jednak cały proces rekrutacji, zarządzania, czy kontroli wymaga poświęcenia odpowiedniej ilości czasu i dość znacznego zaangażowanie. Niestety takie rozwiązanie oddala nas od meritum działalności firmy i zmniejsza efektywność jej działania. Wyjściem z sytuacji może być outsourcing usług porządkowych.

Outsourcing usług porządkowych

Skorzystanie z pomocy zewnętrznej firmy sprzątającej niesie za sobą ogrom korzyści. W pierwszej kolejności należy wymienić kwestie związane z przygotowaniem i organizacją pracy, włączając w to zarządzanie i kontrolę nad efektami. W przypadku samodzielnego działania kosztuje to wiele wysiłku i czasu. Firma z zewnątrz oferuje nam gotowy know-how i możliwość natychmiastowego przystąpienia do działania. W rzeczywistości oznacza to też istotne korzyści finansowe. Samo wdrożenie ekipy z zewnątrz będzie tańsze nawet o ponad 20 proc.

inwemer

Wybierz specjalistów

Podczas wyboru firmy cleaningowej należy pamiętać o tym, aby współpracować tylko z doświadczonymi i sprawdzonymi partnerami, takimi jak INWEMER. Firma ta istnieje na rynku już ponad 20 lat, więc posiada niezbędne w tej branży doświadczenie. Warto zaufać INWEMER, ponieważ posiada ponad 6700 przeszkolonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy gwarantują wykonanie zleconych usług na najwyższym poziomie. INWEMER zajmuje się kompleksową obsługą techniczną nieruchomości i zachowaniem czystości w miejscu pracy kontrahenta. Klienci firmy są bardzo zróżnicowani, ponieważ swoje usługi firma wykonuje w instytucjach państwowych, korporacjach sieciowych, a także u prywatnych przedsiębiorców. Poza wymienionymi wcześniej usługami INWEMER oferuje także szereg innych, odpowiadających aktualnemu zapotrzebowaniu działu administracyjnego przedsiębiorstwa klienta.

http://www.inwemer.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
THE AUTHOR
RELATED
 
Add Comment